Украина онлайн
Топ Україна, Рейтинг та каталог українських веб-сайтів Webmast.ru: Инструменты для оптимизации и продвижения сайтов: для тех, кто понимает.
» 2007 » Грудень » 20 » Футбол. Ні честі, ні совісті, ні гри...
Футбол. Ні честі, ні совісті, ні гри...

Останній матч київського "Динамо" в Лізі чемпіонів установив "рекорд" клубу. Уперше, за часів існування команди "Динамо" програла усі 6 ігор групового турніру із різницею в м`ячах 4-19. Такої ганьби на пам`яті клубу ще не було. І якщо новий головний тренер клубу Юрій Сьомін думає, що з цими футболістами можна грати і надалі, то максимум місце в недалекому майбутньому чемпіона - це 3 чи 4 і Кубок УЄФА.

Цю ганебну сторінку київського "Динамо" не хотілося і б узагалі висвітлювати. По даній грі у команди є лише три гравці, які можуть грати при нормальному тренері - це Бангура, Гусєв і Кравець. Усі інші - це історія і причому не найкраща. Досі стає незрозумілим заміна Лужного Бангура на Кравця... Ні, Кравець заслуговував появи на полі і навіть напрошувалася його зміна на статистів цього матчу Шацьких чи Реброва, але Лужний майже жираф і йому видніше, хоча в цьому питанні проглядається рука боса.

Кравець, вийшовши на заміну, загострив гру і навіть міг забити, але виручив "Спортінг" голкіпер Руі. У першій 45-хвилинці Бангура міг відкрити рахунок в цій грі, але знову Руі витягує удар на кутовий.

На 35 хвилині "Спортінг" забив. Допілка по-піжонськи зіграв п`ятою на відбій (!!!) у своєму штрафному і Несмачний сфолив як кенгуру на гравцю господарів і Толга з 11 метрів був влучний 1:0.

Після пропущеного голу "Динамо" не забігало і не стало грати за престиж клубу, а просто догравати матч. Якщо Ребров чомусь думає, що його місце в стартовому складі, то він помиляється і Сабо був правий - потрібно шукати інший клуб, а не ганьбити рідну команду.

На 67 хвилині знову гол і знову у ворота "Динамо". Пуровіч розкатав на правому фланзі Гіоане з Гавранчічем і віддав пас на Моутінью, котрий з 16 метрів кладе м`яч у ворота Луценка.

89-хвилина стала кінцем кінця нинішнього "Динамо". Марковіч обрізається на своєму фланзі і пас в центр штрафної, де Лієдсон знову влучний - 3:0.

Шість поразок у шести матчах новий антирекорд київського "Динамо"...

"Спортинг" (Португалія) - "Динамо" (Київ) - 3:0 (1:0)
Голи: Полга 35 - з пенальті, Моутіньо 67, Лієдсон 89

Спортінг: Руі Патрісіу, Абель, Тонель, Полга, Ронні (Велозу, 61), Сілва, Фарнеруд (Вукчевіч, 69), Ізмайлов, Моутіньо, Пуровіч (Луіс Паес, 86), Лієдсон

Динамо: Луценко, Маркович, Гавранчич, Допілка, Несмачний, Гіоане, Гусєв, Нінкович, Ребров (Белькевич, 80), Шацьких, Бангура (Кравець, 57)